E-Posta :
Şifre :
After Effects CC 2014.1 ile gelen yenilikler | 3D Eğitim
3D BLOG /After Effects CC 2014.1 ile gelen yenilikler

After Effects CC 2014.1 ile gelen yenilikler

Yayınlanma Tarihi : 09.03.2015 Editör
3D Eğitim

Basitleştirilen kullanıcı arabirimi, projelerinizi odak noktası haline getirerek HiDPI Windows 8.1 ekranlar dahil olmak üzere tüm aygıtlarda daha tutarlı bir deneyim sunar.
İyileştirilmiş kullanıcı arabirimi ile HiDPI desteği

Basitleştirilen kullanıcı arabirimi, projelerinizi odak noktası haline getirerek HiDPI Windows 8.1 ekranlar dahil olmak üzere tüm aygıtlarda daha tutarlı bir deneyim sunar.


Geliştirilmiş 3B Çalışma Düzeni

After Effects'in CINEWARE 2.0 içermesi ve CINEMA 4D R16 ile uyumluluğun yanı sıra gelişmiş katman desteği sunması sayesinde 3B öğelerle artık daha hızlı çalışacaksınız.


Geliştirilmiş Adobe Anywhere işbirliği

Kompozisyonlar ve prodüksiyonlar üzerinde diğer After Effects sanatçılarıyla beraber çalışırken dosyaları nasıl adlandıracağınızı veya nerede saklayacağınızı düşünmeyin. Sürüm izleme ve proje paylaşım özellikleri, uzak iş akışlarına kolaylık getiriyor.


Anahtarlama efektleri

Sıkıştırılmış veya istediğiniz kalitede çekilmemiş mavi veya yeşil fonlu çekimleri anahtarlarken ince ayrıntıları koruyun. Gelişmiş Yansıma Giderici aracını kullanarak yeşil fonlu çekimlerde kalan yeşil renkli yansımaların miktarını kontrol altına alın. 


Esnek maskeleme seçenekleri ve Premiere Pro ile Değişim

Maskeleri kullanarak ek ayar yapmanıza veya örtü katmanlarını izlemenize gerek kalmadan kompozisyonlarınızdaki belirli alanlara efektler uygulayın ve her efekti orijinal katmana tek tek katıştırın. Daha hassas rötuşlar için Dinamik Bağlantı ile Premiere Pro'dan içe aktarın.Yorumlar

Yorum Ekle
Başlık
Yorumunuz
Güvenlik Kodu This Is CAPTCHA Image
   
 
* Yorumlar Onaylanınca yayınlanmaktadır. İlginize Teşekkür ederiz.


 
Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2008-2012