E-Posta :
Şifre :
Fransa’da Modernizm Esintili Keyif Dolu Muhteşem Bir Villa | 3D Eğitim
3D BLOG /Fransa’da Modernizm Esintili Keyif Dolu Muhteşem Bir Villa

Fransa’da Modernizm Esintili Keyif Dolu Muhteşem Bir Villa

Yayınlanma Tarihi : 09.03.2015 Editör
Ceren Ertürk

Ahşap ve doğanın iç içe olduğu bir tasarım düşünün.Camların geniş geniş yer kapladığı, taş kaplamaların kullanıldığı ve aydınlatmala elemanlarının romantik tercih edildiği.Isıtmalı açık yüzme havuzu, jakuzi ve sinema gibi ek fonksiyonları da bünyesinde barındıran tam bir keyif merkezi.


7 yatak odası ve 4 ayrı çocuk odası ile geniş mekanların birleşerek tasarımı oluşturduğu evde 12 misafir konaklayabilecek şekilde tasarlanmış. Mont Blanc Architecture tarafından tasarlanmıştır.12 araçlık garajı da bulunuyor.

Havuzun aydınlatmaları ve kullanılan kaplama malzemeleri ciddi anlamda doğallık katmış.Yapı ile bahçe arasında gelişi güzel bir ilişki oluşturulmuş.Bu ilişki sosyal sürdürülebilirlik açısından pozitif katkı sağlamıştır.

12 kişinin ağırlanabileceği bir yemek masası, modern çizgilerin ağır bastığı bir sandalye oturma grubu ile cam merdiven görülüyor.

Yatak odası gerçek manada tasarım harikası diyebiliriz.Özel aydınlatma elemanlarının ve yer yer gizli ışıkların kullanılması mobilyaların yerleşimi gibi başarılı olunca genel kompozisyon için oldukça uyumlu olduğunu söyleyebiliriz.Yorumlar

Yorum Ekle
Başlık
Yorumunuz
Güvenlik Kodu This Is CAPTCHA Image
   
 
* Yorumlar Onaylanınca yayınlanmaktadır. İlginize Teşekkür ederiz.


 
Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2008-2012