E-Posta :
Şifre :
Çevre Şehircilik Bakanlığı Kırsal Dönüşüm Filmi | 3D Eğitim
3D BLOG /Çevre Şehircilik Bakanlığı Kırsal Dönüşüm Filmi

Çevre Şehircilik Bakanlığı Kırsal Dönüşüm Filmi

Yayınlanma Tarihi : 17.03.2015 Editör
Fatih Çilingir

Çevre Şehircilik Bakanlığı Kırsal Dönüşüm ile ilgili çalıştay yapıldı ve bu çalıştay için bizden bir film istediler ve Çevre şehircilik bakanlığına ekip olarak kısıtlı zamanlarda bir film hazırladık. 3ds Max ile Modellenip Vray ile Render edildi. Toplam 1250 kare 5 saatte render edildi. 

Yapımcı: Bahtiyar Kurt
Yönetmen: Fatih Çilingir, Mesud Uz
Seslendirme : Mesud Uz
Modelleme Render ve Animasyon : Fatih Çilingir

Filmi Buradan izleyebilirsiniz.

Çalıştay ile ilgili Bakanlığın yayınladığı Bilgi

Çalıştaya İlbank ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yanı sıra; İçişleri Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve Kalkınma Bakanlığı yüksek düzeyde temsilcilerle katıldı. Ayrıca İstanbul Medeniyet Üniversitesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi de akademik düzeyde katılım ve destek sağladı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin talimatıyla, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Danışmanı ve İller Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Acar koordinatörlüğünde gerçekleştirilen çalıştayda; şehirlerin yanında kırsal yerleşim birimlerindeki yapı stoku ve yaşam şartlarının da iyileştirilmesi için neler yapılması gerektiğine yönelik yapılan çalışmalar, araştırmalar, tecrübe, bilgi birikimi ve önerilerin bir araya getirilerek tartışıldığı geniş bir platform oluşturuldu.

Devamı için Haber Linki
http://www.csb.gov.tr/turkce/index.php?Sayfa=faaliyetdetay&Id=1269Yorumlar

Yorum Ekle
Başlık
Yorumunuz
Güvenlik Kodu This Is CAPTCHA Image
   
 
* Yorumlar Onaylanınca yayınlanmaktadır. İlginize Teşekkür ederiz.


 
Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2008-2012