E-Posta :
Şifre :

:. 3D Eğitim .: Hakkimizda3D EĞİTİM

www. 3degitim.com

görsel efekt ve dijital sanatlarda uzman eğitim kurumu

3D EĞİTİM; her türlü dijital grafik, mimarî çizim, 2D - 3D görsel efekt ve animasyon alanlarında hizmet veren bir eğitim kurumudur. 2005 yılından bu yana, dijital çizimden üç boyutlu animasyona, pek çok alanda binlerce öğrenci yetiştirmiş ve yetiştirmeye devam etmektedir.

7 / 24 online destek sistemi ile her zaman öğrencisinin yanında olan 3D EĞİTİM; her programa özel farklı eğitim setlerinin yanı sıra, yönettiği pek çok web sitesi ile de öğrencilerine uzman desteği ve nitelikli eğitim hizmeti sunmaktadır.

Dünyada yükselen trend olmanın yanı sıra alanlarında uzman bir çok sanatçı ve çalışanın da vazgeçilmezi olan dijital çizim, görsel efekt ve animasyon piyasasına nitelikli eleman yetiştirmeyi kendine misyon edinen 3D EĞİTİM; en kaliteli ve en özenli hizmeti sunmayı temel ilke kabul etmiştir.

3D EĞİTİM’in vizyonu; insanımızın zamanın ruhuna hükmetmesini sağlayacak, dijital sanatlar dünyasında söz sahibi olmanın yolunu açacak eğitim hizmetlerini geniş bir yelpazede ve kesintisiz olarak sunmayı öngörüyor. 3D EĞİTİM, Türkiye’nin soft power yumuşak gücü olacak üst düzey nitelikli insan gücünü sürekli olarak ürettiği eğitim setleri ve internet hizmetleri ile takviye etmeyi hedefliyor.

 
 
Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2008-2012