E-Posta :
Şifre :
Adobe Stock ile Ücretsiz Görüntü hizmetine Başladı | 3D Eğitim
3D BLOG /Adobe Stock ile Ücretsiz Görüntü hizmetine Başladı

Adobe Stock ile Ücretsiz Görüntü hizmetine Başladı

Yayınlanma Tarihi : 4.7.2015 Editör
Fatih Çilingir

Adobe uzun süredir üzerinde çalıştığı Stok görüntü paylaşımı hizmeti olan Adobe Stock'u devreye soktu bu hizmet internette aradığınız Görüntü veya Projeleri size ücretsiz sunuyor. 

Tabiki hizmetten yararlanmak için Lisanslı bir Adobe kullanıcısı olmalısınız. Biliyorsunuz ki Adobe artık tüm yazılımlarını Creative Cloud üyeliği altında topladı böylelikle Aylık Paket satın alarak gönül rahatlığı ile tüm yazımlımları kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.Ancak bu hizmet Türkiye için şu anda Aktif değil Adobe Bunu sitesinde şöyle bir yazı ile duyurdu.

Çok yakında
Adobe Stock uygulamasını olabildiğince fazla ülkede sunmaya çalışıyoruz ancak bulunduğunuz bölgede bu uygulama şimdilik kullanılamıyor. Bu görüntü hizmeti, her biri Adobe Illustrator CC, Adobe InDesign CC, Adobe Photoshop CC, Adobe After Effects CC ve Adobe Premiere Pro CC ile kolayca entegre edilen yüksek kalitede milyonlarca fotoğraf ve grafiğin yer aldığı, büyüyen bir koleksiyondur. Pek yakında size de sunmayı umuyoruz.

Creative Cloud Kütüphanesine kaydettiğiniz görüntülerinizi de nerede olursanız olun projelerinizde anında kullanabiliryorsunuz veya Adobe Stock üzerinde paylaşabiliyorsunuz

Peki ;Adobe Stock nasıl kullanılır.

Adobe Programları içersinde

Window > Libraries or Window > CC Libraries.
Pencere> Kütüphaneler veya Pencere> CC Kütüphaneler

Kısmını seçtiğinizde Adobe internet sitesine bağlanacaktır Giriş bilgilerinizi yaptıktan sonra Panele yönlendirileceksiniz.Yorumlar

Yorum Ekle
Başlık
Yorumunuz
Güvenlik Kodu This Is CAPTCHA Image
   
 
* Yorumlar Onaylanınca yayınlanmaktadır. İlginize Teşekkür ederiz.


 
Tüm Hakları Saklıdır Copyright 2008-2012